SILESIAN

„Wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom przedsiębiorczym, którzy – zamiast narzekać – biorą życie w swoje ręce.

Przedsiębiorcy powinni być doceniani i stawiani za wzór, bo to oni są dziś prawdziwą elitą. To ludzie gotowi do działania, przyjmowania odpowiedzialności, otwarci na ryzyko w stopniu niewyobrażalnym dla osoby, która nie jest Przedsiębiorcą. Tylko tacy ludzie autentycznie zmieniają świat.

Dlatego wszystko, co robimy, służy temu, by ich wspierać.

Pokazujemy nowy sposób prowadzenia biznesu. Towarzyszymy Przedsiębiorcom na tej drodze, inspirujemy do odważnych zmian, wspieramy wiedzą i sprawdzonymi narzędziami”.

FARM

W ramach naszej działalności współpracujemy z klientami zarówno w Polsce, jak i za granicą. Już od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją zbóż, skupem, obrotem płodami rolnymi oraz środkami do produkcji rolnej.

MILLING

Nowoczesny młyn kukurydziany, oferujący produkty wykorzystywane w wielu branżach przemysłu spożywczego i nie tylko. Łącząc nowoczesną, szwajcarską technologię z doskonałymi warunkami naturalnymi uprawy kukurydzy, zapewniamy najwyższą jakość produktów.

INGREDIENTS

Nowoczesny zakład i unikalny proces produkcyjny FlexFarina, pozwala na produkcję specjalistycznych mąk z zastosowaniem naturalnych procesów fizycznych. Mąki te znajdują zastosowanie jako dodatki funkcjonalne w różnych gałęziach przemysłu spożywczego

SILESIAN to grupa skupiająca firmy z branży rolniczej, przetwórstwa zbóż, handlu i produkcji przemysłowej, która powstała w 1996 roku.

Uprawiamy ponad 5.500 ha ziemi i jesteśmy jednym z wiodących producentów oraz przetwórców zbóż w Polsce.

W skład grupy SILESIAN wchodzą m.in. obiekty magazynowo-suszarnicze, młyn pszenny i kukurydziany SILESIAN GRAIN, a także laboratoria badawcze.

 

Naszą przewagą jest pełna kontrola procesu od pola do wyrobu gotowego dzięki łańcuchowi dostaw i produkcji w obrębie FIRM SILESIAN.

Zboża, które uprawiamy przetwarzane są w naszych młynach i poddawane unikalnej obróbce w nowoczesnym zakładzie przetwórstwa mąk SILESIAN FLOUR, uruchomionym w 2015 roku.

Klienci, których obsługujemy to wiodące firmy spożywcze oraz handlowe oczekujące najwyższej jakości i profesjonalnej obsługi.

DANE

SILESIAN Farming & Food Solutions

ul. Przemysłowa 34

57-220 Ziębice

Telefon

+48 74 81 62 730

Email